Kasutatud profiveski Jumbo

/, Profiveskid, Veskid/Kasutatud profiveski Jumbo

Kasutatud profiveski Jumbo

1,560.00

Veskit Jumbo on kasutatud Kamo toodete valmistamiseks. Kamo odrakama tootmine oli täielik käsitöö- isegi röstimine toimus pannil.  Tooteid turustas väiketootja pea alati otse ise ja tulemuseks on veskit kasutatud oma võimekuse tõttu vähe.

Hea võimalus soetada kasutatud kuid hästi hoitud Jumbo soodsalt ja väikse tarneajaga.

 

Tootja: Komo

 

Maarja kasutab Jumbo veskit Kamo toodete valmistamiseks. Vaata lähemalt!

 

 

Kirjeldus

Mida saab jahvatada?
Veskitega võib jahvatada kõiki toiduaineid, mis ei ole liiga niisked või õlised. Välja jäävad õlised seemned ja pähklid ning kaera saab jahvatada peenjahuks vaid segades pooleks mõne sobiva teraviljaga. Porfiveski jahvatab ka kõvemad ja suuremad terad, nagu herned või maisi otse peenjahuks.

Jahvatamine ja puhastamine
Jahvatusjämedust saab muuta liuglevat hooba liigutades. Teravilja lisamine käib klappkaane alla. Puhastamiseks piisab enamasti 100g riisi jahvatamisest keskmisel jahvatusastmel.

Materjalidest
Puidust kest on valmistatud käsitööna pöögist ja töödeldud vaid orgaanilise toiduõliga. Korundum keraamikast veskikivid on ülitugevad ja kulumiskindlad ning tänu oma poorsusele terituvad ise. Mootor on industriaalset laadi, kulumiskindel ja hooldusvaba. Iga veskit kontrollitakse enne tehasest väljumist.

 

Tehnilised andmed

Võimsus 750W
Nisu jahvatuskiirus peenjahuks 350g/min
Trehri maht nisuga ~ 3000g
Veskikivi diameeter 130mm
Müratugevus nisuga ~ 72db
Kaal 32.0 kg
Suurim kausi kõrgus kotti jahvatamiseks
Mõõtmed 560 x 455 x 280mm