Kui Sa ei näe retsepte korralikult, siis proovi lehte värskendada!

Lisatud suhkruta pirni-bataadikook (V,G)Maheda maitseline ja üllatavalt magus kook, millesse jõuab suhkur vaid bataadist ja pirnist. Koheva korallroosa taigna plaadile määrimine pakub lisaks kunstilist naudingut.
Õhuline määre (V)Tõeliselt mahedamaitselisele ja pehmele taustale annab tooni hapukas ja müstilise umami maitseomadusega hapukapsas.
Peedi-hirsi pannivorm (V,G)Peet ja hirss selles retseptis mitte ei liitu vaid moodustavad üllatava kolmanda. Jällegi "sellisel kujul ma küll peeti tahan", lastele (ja suurtele) kellel parajasti peedi isu ei ole.
Ghee- kuldne või (L, G)Pisut ootamatu, kuidas valge piimavõi võib muutuda kuldseks karamelli aroomiga eliksiiriks. See on väga universaalne rasvaine- talub hästi kuumutamist ja maitseb hõrgult leival. Arukalt doseerides peaks ta sobima kõigile kehatüüpidele.
Mungoa pannkoogid amarandiga (V, G)Lihtsad pannkoogid mille peale võivad lapsed ütelda enne valmimist "ei taha soolaseid pannkooke " ning pärast söömist "nii head pannkoogid!". Mungubade omadustes on kuninglikkust, kuid põhimõtteliselt võib neid teha erinevatest oalistest.