Fidibus Classic

Fidibus Classic

485.00

Tootja kõige populaarsem veski. Võrreldes mudelitega madalamast hinnaklassist on tal suurem veskikivi- see võimaldab ka suuremad terad, nagu herned, esimesel jahvatusel peeneks jahuks töödelda. Võrreldes mudelitega kõrgemast hinnaklassist, on viimastel lisaks veel suurem jahvatuskiirus.

Tootja: Komo

 

Loe lisaks: Kuidas valida veskit või valtsi?

 

 

 

 

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mida saab jahvatada?
Veskitega võib jahvatada kõiki toiduaineid, mis ei ole liiga niisked või õlised. Välja jäävad õlised seemned ja pähklid ning kaera saab jahvatada peenjahuks vaid segades pooleks mõne sobiva teraviljaga. Fibidus Classic jahvatab ka kõvemad ja suuremad terad, nagu herned otse peenjahuks. Jõudehetkedel võib kasutada kohviveskina- selleks soovitame kasutada eraldi veskikivi kambrit (saadaval lisavarustusena).

Jahvatamine ja puhastamine
Jahvatusjämedust saab muuta lihtsalt pöörates trehtrit. Jätkates trehtri pööramist mõne ringi pääseb tööriistu vajamata ligi veskikividele. Enamasti pole vaja puhastamiseks teha sedagi- keskmisel jahvatusastmel jahvatamine puhastab veski kive.

Materjalidest
Liimpuidust kest on valmistatud käsitööna pöögist ja töödeldud vaid orgaanilise toiduõliga. Korundum keraamikast veskikivid, mida ümbritseb silikoonist pesa, on ülitugevad ja kulumiskindlad ning tänu oma poorsusele terituvad ise. Kui aja jooksul kivid veidi kuluvad ei mõjuta see veski töötamist, kuna jahvatusjämedust muutes saab veskikivid üksteisele lähendada. Mootor on industriaalset laadi, kulumiskindel ja hooldusvaba. Iga veskit kontrollitakse enne tehasest väljumist.

Tootja annab veskile 12 aastase garantii!