Profiveski Fidibus XL Plus

/, Profiveskid, Veskid/Profiveski Fidibus XL Plus

Profiveski Fidibus XL Plus

830.00

See veski on loodud tundide kaupa jahvatama. Peenjahu puhul 200 grammi minutis- 12 kilogrammi tunnis! Iga 6 minuti järel võiks keegi vaid ta trehtrit täita.

Püüa kaussi kotti või kasuta kotihoidjat, mis saadaval lisavarustusena.

 

 

Tootja: Komo

 

 

Kirjeldus

Mida saab jahvatada?
Veskitega võib jahvatada kõiki toiduaineid, mis ei ole liiga niisked või õlised. Välja jäävad õlised seemned ja pähklid ning kaera saab jahvatada peenjahuks vaid segades pooleks mõne sobiva teraviljaga. Profiveski jahvatab ka kõvemad ja suuremad terad, nagu herned otse peenjahuks. Jõudehetkedel võib kasutada kohviveskina- selleks soovitame kasutada eraldi veskikivi kambrit (saadaval lisavarustusena).

Jahvatamine ja puhastamine
Jahvatusjämedust saab muuta lihtsalt pöörates trehtrit. Jätkates trehtri pööramist mõne ringi pääseb tööriistu vajamata ligi veskikividele. Enamasti pole vaja puhastamiseks teha sedagi- keskmisel jahvatusastmel jahvatamine puhastab veski kive.

Materjalidest
Puidust kest on valmistatud käsitööna pöögist ja töödeldud vaid orgaanilise toiduõliga. Korundum keraamikast veskikivid, mida ümbritseb silikoonist pesa, on ülitugevad ja kulumiskindlad ning tänu oma poorsusele terituvad ise. Kui aja jooksul kivid veidi kuluvad ei mõjuta see veski töötamist, kuna jahvatusjämedust muutes saab veskikivid üksteisele lähendada. Mootor on industriaalset laadi, kulumiskindel ja hooldusvaba. Iga veskit kontrollitakse enne tehasest väljumist.

Profiveskite garantii 2 aastat!

Tehnilised andmed

Võimsus 600W
Nisu jahvatuskiirus peenjahuks 200g/min
Trehri maht nisuga ~ 1200g
Veskikivi diameeter 85mm
Müratugevus nisuga ~ 72db
Kaal 11.0 kg
Suurim kausi kõrgus 180mm
Mõõtmed 385 x 165 x 165mm